Громадська організація «Новий соціальний вектор» увійшла до ТОП-100 найкращих ГО столиці
Громадська організація «Новий соціальний вектор» увійшла до ТОП-100 найкращих ГО столиці

Громадська організація «Новий соціальний вектор» взяла участь у конкурсі на ТОП-100 найкращих проєктів в рамках відзначення Міжнародного дня демократії. Загалом у відборі взяли участь майже 350 громадських організацій. Переможців визначила конкурсна комісія, до складу якої увійшли представники Київської міської ради, Громадської ради при Київській міській раді, КМДА та громадського сектору. Одним із переможців конкурсу стала ГО «Новий соціальний вектор» із проєктом «Київська Академія жіночого лідерства». 

«Своїми досягненнями та активною громадянською позицією ви доводите, що наше місто має великий потенціал. Має громадських лідерів, які в конструктивній співпраці з міською владою допомагають вирішувати різні питання життєдіяльності міста. Створення в ньому комфортного середовища, цікавих подій для киян та гостей столиці. І я дякую вам усім за це!» – привітав переможців Віталій Кличко.

Заступниця голови КМДА Марина Хонда, вручаючи спеціальну відзнаку, підкреслила, що спільна робота громадського сектору та міської влади змінює життя киян на краще.

«У Києві 16 тисяч громадських організацій, але реально активних – таких, як ви – не так вже й багато. Тому я вам дуже вдячна за вашу позицію. Наша сила в тому, що ми завжди можемо знайти компроміс та спільний результат не для себе особисто, а саме для киян», – зазначила Марина Хонда.

Зокрема, у 2021 році ГО «Новий соціальний вектор» спільно з управлінням з питань гендерної рівності КМДА реалізували проєкт «Київська Академія жіночого лідерства», завдяки якому 28 учасниць першої групи, які працюють в різних структурах КМДА, здобули нові знання, розвинули лідерські та комунікативні компетенції. Отримавши багато схвальних відгуків, проєкт переходить на постійну основу, і вже стартувало навчання другої групи за підтримки «Фонду Олени Пінчук».

Фото: Борис Корпусенко