ГО «Новий соціальний вектор» готує он-лайн саміт жінок 50+
ГО «Новий соціальний вектор» готує он-лайн саміт жінок 50+
Випускниці освітнього проекту «Жіноче лідерство 50+» розпочали підготовку он-лайн саміту. Всі вони представляють інститути громадянського суспільства, підприємницькі організації, місцеву владу.

Як розповіла представниця організації Олена Чеботар, перша спроба залучити жінок до розвитку компетенцій в рамках освітнього проекту «Жіноче лідерство 50+» була успішно апробована на базі Академії муніципального управління в рамках проекту «Університет третього віку» ще у 2016 році. Програма  дозволяє  аналізувати особливості потенціалу жінок 50+, які є лідерами у діяльності органів влади на місцевому рівні або мають такий потенціал як «агенти впливу», розробляти і застосовувати на практиці власні кейси формування жіночого лідерства на конкретному місцевому рівні прийняття рішень.

В 2018 році навчальну методику проекту передали до Департаменту соціальної політики КМДА для застосування в районах.

Наступним кроком стане низка заходів з метою розвинути компетенції щодо використання потенціалу жінок 50+, які є лідерами у діяльності органів влади на місцевому рівні або мають такий потенціал. А підсумок учасниці проекту підведуть під час онлайн-саміту у серпні 2020 року.

Публікація сайту Вечірній Київ