Київська Академія Жіночого Лідерства. Продовження.
Київська Академія Жіночого Лідерства. Продовження.

Тільки у листопаді закінчилось навчання другої групи жінок – державних службовиць КМДА, а вже у грудні ми почали досліджувати районний рівень.

І першими у цьому експеріменті стали фахівці і фахівчині Управління соціального захисту населеня Подільської районної в місті Києві адміністрації. Чому саме вони? Бо тут прагнення нових знань, відкритість до можливостей та бажання бути першими у всьому – просто прописані в коді і культурі цього колективу. А враховуючі критику, що ми приділяємо увагу тільки жінкам, до цієї групи залучили і чоловіків, щоб принцип гендерної рівності все ж не був порушений.

За перший день ми пропрацювали підходи до роботи з командою, визначили точки зростання командної співпраці та обговорили які навички лідера потрібні для сучасного керівника в державних установах.

Другий день ми досить весело провели час, коли опановували інструменти подолання конфліктів, тому що тільки з гумором і легкістю можна змінити свою думку про конфлікти, дивитись на них не як на проблему, а як на потужний ресурс керівника.

Навчання проводила керівниця програми Київської Академії Жіночого Лідерства Тетяна Новицька, яка і відповідає в ГО “Новий соціальний вектор” за наповнення сучасним змістом наших програм.

У підсумку: намітили наступні кроки щодо деяких вебінарів, де розглянемо вже досвід втілення пройденних уроків,  та з гарним настроєм  відправились закінчувати важливі справи цього року.

І головне, ці навчальні семінари-тренінги стали нам в нагоді для розробки планів на 2022 рік, де ми все ж бачимо поширення діяльності ГО “Новий соціальний вектор” на районний рівень, бо цього потребують саме фахівці і фахівчині, які працюють з мешканцями міста, забезпечують їх соціальними послугами та впроваджуть Європейську Хартію рівності своєю щоденною працею.