Надія Копаниця: « Медики приймають по 30-40 пацієнтів у день. Вони дуже  виснажені, і щиро дякують за психологічну підтримку»
Надія Копаниця: « Медики приймають по 30-40 пацієнтів у день. Вони дуже  виснажені, і щиро дякують за психологічну підтримку»

- Коли на консультацію прийшли 60 медиків, ми трохи здивувалися (домовлялися не більше двадцяти),- розповідає психолог Надія Копаниця. – Як з’ясувалося, Консультативно-діагностичний центр Подільського району (вул.Мостицька,9)не має психолога,і медики дуже зраділи. Під час війни лікарі мають в рази збільшений потік людей,вони реально вигоріли (на фото робимо ключ Алієва).

Завдяки проекту ми  домовилися про щотижневу співпрацю  з малими групами на кшалт інтервізійної групи. Інтервізійна робота групи стала необхідною частиною психологічної консультації:  використовується   досвід колег;   відбувається обмін переживаннями, що дає можливість переосмислення власних тривог та рефлексії, а  також профілактики синдрому вигорання, який із часом виникає в процесі роботи медиків. Під час війни вони приймають по 30-40 пацієнтів у день. Всі медики дуже  виснажені, і щиро дякують за психологічну підтримку.

Захід став можливим завдяки проєкту "Перша психологічна підтримка", що виконує ГО "Новий соціальний вектор" за підтримки Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund.

#ГрантиШвидкогоРеагування

#Україна2022

#ЖіночийРух

#фемінізм

#НовийCоціальнийВектор