Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс прочитала гостьову лекцію у  Київській Академії жіночого лідерства
Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс прочитала гостьову лекцію у  Київській Академії жіночого лідерства

Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс стала третьою амбасадоркою, яка прийняла запрошення Київська Академія жіночого лідерства і провела інтерактивну зустріч у прес-центрі КМДА. Учасницям випав унікальний шанс – із перших вуст почути історію вольової, цілеспрямованої жінки, яка хотіла і стала дипломатом, не маючи кар’єрного досвіду.

Ми попросили слухачок занотувати найбільш надихаючі меседжі.

✍️ Яна Желябовська:

‒ У вас завжди буде шанс і можливість зосередитись і виграти у своїй професії опираючись на те, що у вас є, на ваші сильні сторони, а не на те, чого у вас немає.

✍️ Анна Макаренко:

‒ У мене не було питання, чого в мене немає, чого мені не вистачає, я думала тільки над тим, що я напрацювала!

‒ У нашій родині не засуджують і не створюють перепони для прийняття рішень. Це твоє рішення, і його чують і підтримують. Коли йдеться про Україну, в моїй родині ніколи не кажуть "Ти маєш повернутися!", вони кажуть "Ти хочеш повернутися?".

✍️ Діана Гринюк:

‒ Я подавала заяву на роботу в амбасаду разом із 5 чоловіками. Через 6 місяців отримала лист-запрошення на роботу.

‒ У мене "емоційний контракт" з батьками, які з розумінням ставляться до роботи.

‒ Незважаючи на обставини роботи, ви маєте працювати, якщо погодилися на цю посаду.

‒ В Україні, у Києві 78 дипломатичних інституцій, і тільки 10 жінок-амбасадорок. У Великобританії 50% жінок-амбасадорок.

✍️ Світлана Бернадська:

‒ Чим більше я думаю позитивно про українських людей, тим більше я бачу позитиву.

‒ Це не проблеми – це можливості.

✍️ Альона Терещенко:

‒ Чим більше ви надихаєте – тим більше ми хочемо допомогти.

‒ Я працюю на посаді, не маючи відповідного досвіду та освіти. Але я не запитувала себе "Чого в мене немає?", а запитувала, "що є, що я можу дати на цій посаді?".

✍️ Ярослав Колобова:

‒ У які б обставини ми не потрапили, маємо робити свою справу.

Майже всі дівчата назвали  і цей меседж пані Посла:

-Коли ви ставите собі мету та міркуєте, як досягти її, не думайте про те, чого вам бракує, а краще зосередьтесь на тому, що ви вже маєте у своєму досвіді, на своїх перевагах, і відштовхуйтесь від цього. Щиро дякуємо пані Послу за цінні поради і натхнення рухати обраним шляхом!

Слухачки надихнулися прикладом почесної гості, дізналися багато цінної інформації, яка допоможе розвивати лідерський потенціал та успішно рухати сходами в обраній кар’єрі.

На добру згадку про зустріч в Академії і на знак вдячності Марина Хонда презентувала пані Мелінді подарунок – прикрасу у національних кольорах, яку спеціально для цієї зустрічі виготовила майстриня кутюрної вишивки Київський фаховий коледж прикладних наук / Kyiv College of Applied Sciences  Наталія Сушко (дякуємо директорці коледжу пані Анні Щуцькій).

Гостьова лекція для учасниць Київської Академії жіночого лідерства була проведена за сприяння заступниці голови КМДА Марини Хонди  9 грудня 2022 року, управління з питань гендерної рівності та ГО «Новий соціальний вектор»

 Більше інформації  за посиланнями: https://cutt.ly/l0sT6hj та https://cutt.ly/i0sYtND