Громадська організація «Новий соціальний вектор» розробила методику формування практичних навичок «Жіноче лідерство 50+»
Громадська організація «Новий соціальний вектор» розробила методику формування практичних навичок «Жіноче лідерство 50+»

Розробники методики взяли до уваги, що в Україні існує недооцінений владою і, навіть, громадянським суспільством ресурс демократії – це досвід, життєва мудрість і авторитет жінок. Цей потенціал на сьогодні тільки частково реалізується на місцевому рівні. Водночас залучення до прийняття рішень на місцевому рівні жінок віком старше 50 років дозволяє здійснювати вплив на «точки росту» в розповсюдженні практик свідомої демократії та просвіти в Україні, побудови довіри. В Україні загалом падає довіра до всього державного і скепсис поширюється і на впровадження реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Разом з тим, довіра до інститутів громадянського суспільства є вищою.

Методика  освітнього проекту «Жіноче лідерство 50+» успішно апробована в рамках проекту «Університет третього віку».  Вона  дозволяє  аналізувати особливості потенціалу жінок 50+, які є лідерами у діяльності органів влади на місцевому рівні або мають такий потенціал як «агенти впливу», розробляти і застосовувати на практиці власні кейси формування жіночого лідерства на конкретному місцевому рівні прийняття рішень.

Публікація газети "Вечірній Київ".