«Повертаємо до життя»: Український Жіночий Фонд допомагає столичним психологам вивчати досвід першої психологічної допомоги під час воєнних дій
«Повертаємо до життя»: Український Жіночий Фонд допомагає столичним психологам вивчати досвід першої психологічної допомоги під час воєнних дій
  • Перша психологічна допомога жінкам і дівчатам Києва – таку групу створили столичні фахівці, щоб надавати підтримку родинам, жінкам, підліткам, дітям, які перебувають на станціях метро. За цей час вони налагодили комунікації з волонтерами, адміністраторами, медиками, психотерапевтами, соціальними службами, які допомагають людям "метрограду" вижити й відновити життєві ресурси- повернути до життя.
  • За словами заступниці керівниці ГО Тетяни Новицької, психологам бракує знань і  практичних навичок, щоб надавати кваліфіковану допомогу, а практики  мирного життя зараз не працюють:
  • Маючи досвід організації навчальних проектів,  ми звернулися до Українського жіночого Фонду з проханням підтримати київських психологів ,які не мають фахових знань та практики роботи з цивільним населенням під час воєнних дій.
  • Підтримка Українського жіночого Фонду стала своєчасною допомогою. Завдяки їй ми змогли організувати тренінги для психологів ,які надають допомогу жінкам, дівчатам та їх родинам. Серед них-біженці, жінки з інвалідністю, діти, волонтерки, працівниці критичної інфраструктури міста.
  • За словами Тетяни Гузенко, керівниці управління з питань гендерної рівності КМДА, запит ГО «Новий соціальний вектор»  щодо приміщення та обладнання для тренінгів швидко узгодили з КП «Центр комунікацій». Тепер в рамках проекту «Повертаємо до життя» тренінги для психологів проходять щовівторка  у Центрі комунікацій міста Києва (вул. Володимирська, 51,б ) та он-лайн.