Психологи проєкту почали проводити консультації жінок ВПО у Центрі #ЯМаріуполь на вул. Антоновича, 39.
Психологи проєкту почали проводити консультації жінок ВПО у Центрі #ЯМаріуполь на вул. Антоновича, 39.

Психолог Наталія Клименко розповідає:

💬 "Мені запропонували проводити індивідуальні психологічні консультації жінок, які працювали на Азовсталі. Всі вони чудом врятувалися від смерті, всі втратили житло, майно і роботу… Історії з реального життя жителів Маріуполя ‒ це жах! Навіть уявити страшно, що пережили і переживають люди в Україні під час війни…

Що було спільного у всіх жінок ‒ це величезна сила духа та неймовірна любов до свого міста, а ще відкрите щире серце! "Сильні духом", ‒ так назвала я жінок різного віку з Маріуполя 💖.

Я точно знаю, що жінки України ‒ це щось особливе, вони, навіть підсвідомо тримають ключі жіночої сили у своїх руках Одна клієнтка сьогодні після консультації мені сказала: "З вами так приємно було спілкуватися, і просто бути… психолог ‒ це точно ваше". І ці слова для мене дуже цінні саме зараз, саме від людини, яка втратила все і має силу жити далі.

Дякую Всесвіту, що мала можливіть долучитися до цієї роботи!" 💛💙.

P.S. А ще сьогодні сюди приїжджав мер міста Вадим Бойченко. Вони всі його дуже поважають.

🙏 Захід став можливим завдяки проєкту "Перша психологічна підтримка", що виконує ГО "Новий соціальний вектор" за підтримки Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund.

#ГрантиШвидкогоРеагування

#Україна2022

#ЖіночийРух

#фемінізм

#НовийCоціальнийВектор