Сергій Кучеренко: «Не бійтеся бути лідерками. Це подовжує життя і підвищує його якість»
Сергій Кучеренко: «Не бійтеся бути лідерками. Це подовжує життя і підвищує його якість»

Як підвищити власну працездатність і відновити ресурси організму розповів учасницям тренінгу, що відбувся в рамках проекту «Майстерня оптимізму», який реалізує ГО «Новий соціальний вектор», лікар і засновник компанії Health Promo Сергій Кучеренко.

Щоб довго залишатися дієздатним та ефективним, потрібно привчати себе  свідомо іти на керований стрес і щоранку розпочинати свій день з ранкових практик, зокрема, щонайменше прочиняти навстіж вікно у своїй спальні, поділився з аудиторією своїми лайфхаками тренер.

Він також розказав про вісім складових Age-management  і закликав учасниць якомога більше навантажувати свій мозок новими навичками, формувати позитивний погляд на життя, реалізувати власну систему цінностей  і не боятися бути лідерками.

Загалом «Майстерня оптимізму» впроваджується задля підтримки ментального здоров'я жінок і дівчат шляхом проведення просвітницьких і культурних заходів, офлайн та онлайн навчань, творчих студій.

Нині учасницями заходу стали жінки, які, відбулися у професіональній діяльності, досягли високих щаблів кар’єрної драбини,а дехто з них вже досяг пенсійного віку, але й понині всі вони намагаються зберегти активність і приносити користь своїй громаді.

  • Цей тренінг підтвердив мій власний висновок – всі зрушення треба починати з себе, - коментує подію  учасниця заходу – директорка Дарницького центру сім’ї  Наталія Костюк. – Я дізналась тут багато корисного. Тепер у власному колективі  проведу інформаційну роботу, поділюся набутими знаннями. Дякую організаторам з цей чудовий проект «Майстерня оптимізму». Це надає нам натхнення і наснаги жити і працювати.
  • Я почула на тренінгу вкрай важливу, нову навіть для мене як фахівчині, мотивуючу інформацію, - коментує подію  учасниця заходу – організаторка охорони здоров’я, лікарка- валеологиня Ірина Тарасенко. – У своїй поліклініці я обов’язково поділюся із колегами тим, що тут почула. Для себе особисто взяла у записничок чимало корисних порад. Зокрема, простоіз завтрашнього дня розпочну щоранку відкривати вікна навстіж. Дякую організаторам за цей чудовий проект «Майстерня оптимізму»

Тренер також подав і  кілька фізичних вправ, які допомагають перебувати у ресурсі. Їх виконання не забирає більше, ніж кілька хвилин, але ефект вони мають чудодійний. Учасниці заходу із задоволенням долучилися до виконання цих вправ і пообіцяли включити їх у свій щоденний графік.

  • Чому потрібні такі проекти, як «Майстерня оптимізму»? Зазвичай під час воєнних дій вкрай важливою стає тилова зона, де ухвалюються стратегічні рішення. Саме тут головну роль відіграють переважно жінки. Потрібно навчити їх, як залишатися в ресурсі, як впорядковувати свої емоції, як ухвалювати стратегічні рішення, як підтримувати передову позицію, створюючи всі умови для нашої перемоги і подальшого відновлення. Така ініціатива, як «Майстерня оптимізму» має поширюватись, іти в маси. Досвід Києва щодо її впровадження варто поширювати і на інші громади України, - переконує Сергій Кучеренко.

Захід став можливим завдяки проєкту «Майстерня оптимізму», що виконує Новий Соціальний Вектор за підтримки Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund